Preparat Varico Vain a żylaki

Witam Mam na imie Marcin. Pisze do Panstwa z prosba o kilka slow wzgledem preparatu Varico Vain. Moj Tato od wielu lat zmaga sie z zylakami. Wszelkiego rodzaju mascie i zele usmiezaja bol, sam zas nie chce zdecydowac sie na zabieg usuniecia chorych zyl ze wzgledu na prace ktora caly czas wykonuje. Przegladajac rozne strony internetu, zauwazylem reklame w/w produktu. Chcialbym jednak poprosic Panstwa, sprawdzonych lekarzy o opinie. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Trzeba pamiętać, że preparaty na żylaki kończyn dolnych mogą w pewnym stopniu tylko ograniczyć dolegliwości związane z żylakami, a nie wyleczyć je. Tylko leczenie operacyjne przynosi pełne efekty lecznicze. Żaden preparat nie wyleczy i nie zmniejszy zasięgu żylaków.