Preparaty na gojenie się rany po wycięciu znamienia na twarzy

Dwa tygodnie temu miałem chirurgicznie wycinane znamię na twarzy. Rana po zdjęciu szwów minimalnie się rozeszła, widać małe wgłębienie poniżej warstwy skóry otaczającej i jest lekko zaczerwieniona. Chciałbym się dowiedzieć, czy na tym etapie gojenia oprócz nawilżania zalecane było by stosowanie jakiś dodatkowych kremów/żeli? Czy np użycie Kelo-Cote w tym przypadku jest odpowiednim wyborem ? Czy może jednak któryś z tych specyfików: Contractubex/Cepan? Cicaplast? Prosiłbym o wskazówki i opinie.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji można zastosować jedną z wymienionych przez Pana maści. Niestety efekt ich działania nie zawsze jest zadowalający. Proszę jednak spróbować. Maści te pobudzają proces gojenia skóry i redukują tworzenie się blizn.