Próba ustalenia podwyższonych eozynocytów

Witam, Z badań krwi wychodzą mi podwyższone eozynocyty: 2010 rok - 8,7%, 2012 rok - 8,9%, 2014 rok - 7,8%. Pozostałe wyniki badań krwi są prawidłowe. W 2010 roku wykluczono pasożyty (kał badany był 3 razy). Lekarz opisujący wyniki badań krwi w 2014 roku powiedział mi, że "wyniki są bez istotnych odchyleń". Proszę o informację, czy powinnam zwrócić się do lekarza o próbę ustalenia podwyższonych eozynocytów? Nie dostałam skierowana na żadne dodatkowe badania. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy zaufać opinii lekarza oceniającego badanie. Nie ma powodu do niepokoju.