Zapytaj lekarza

7 2 8 , 7 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem świecącej się skóry u 37-latki

Mam 37l i ogromny problem z cerą. Żadne podkłady matujące nie radzą sobie, bardzo się świecę, szczególnie nos i do tego te okropne zaskórniki!!! Odwiedziłam wielu derm. i wiele kosm, wydałam fortunę na różne specyfiki, ale niestety nie zauważyłam poprawy. Często słyszałam: taki już pani urok... a dla mnie to nie urok tylko ZMORA. Ostatnio miałam przepisany DUAC.Używam serii Normaderm z Vichy (krem na dzień, żel myjący, peeling), do mycia twarzy płyn micelarny, plastry oczyszczające na nos.
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Fryzura wieczorowa - fale

Zależy Ci na tym, by pięknie wyglądać wieczorem? Nie masz pomysłu na fryzurę? Na najbliższe wyjście proponujemy fale. Obejrzyj filmik i zainspiruj się.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Proszę stosować zaleconą terapię. W przypadku braku efektów konieczna będzie ponowna wizyta u dermatologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam proszę odstawić krem normaderm, wpływa on na powstawanie zaskórników między innymi. I przesuszy przy dłuższym stosowaniu skórę. A jak była Pani u specjalisty to czy oprócz przepisania maści wykonywane były jakiekolwiek zabiegi aby przywrócić kondycję skórze oraz usunąć zaskórniki? Np peelingi medyczne, peeling kawitacyjny?

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy