Problem z bólami stawowymi i strzelanie kości u 25-latka

Witam, Mam 25 lat, od dziecka mialem problemy z bólami stawowymi, jednak nigdy nic nie zdiagnozowano. Objawem zawsze było strzelanie i ból. Choroba wydaje sie postępować, bo zaczęło sie od kolan, a teraz strzela mi chyba każdy staw, łącznie ze wszystkimi kręgami. Ostatnio strzelać zaczął mostek. Stawy bolą DO momentu strzelenia co skutecznie utrudnia życie - chcąc podnieść cos cięższego z ziemi muszę strzelić kregoslupem. Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty ortopedy. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.