Problem z chodzeniem a reakcja na dotyk

Witam..Syn,z dnia na dzień,nie stanął na nogi,przy czym ma czucie i reaguje na dotyk stóp.Syn miał wykon.badania;rezonans kręgos.(2x),punkcję w kręgos., tomograf głowy,USG kl.piers.i brzucha,wymazy z ust,ucha, spod napletka,krew,mocz.Oprócz stanu zapalnego z pobranego płynu w wyniku punkcji,nic więcej nie wykryto.Syn leży na neurologii-nie porusza się(34 lata).Proszę o poradę i wskazówki co do dalszego leczenia syna.Miał 2 lata temu operowaną przepuklinę odc.lędźw.kręgos.Bardzo proszę o odpow.

Piotr Pilarski

Niestety przez internet nie jestem w stanie nic doradzić. Najważniejsze, że syn jest pod opieką neurologów.

Pozdrawiam.