Ból przepukliny a czas oczekiwania na operację

witam Pana mam problem z przepukliną zwana harnią stwierdzona przez dwóch lekarzy pracuje w Francji do Polski zjeżdżam dopiero w sierpniu mam pytanie czy mogę z operacją poczekać do sierpnia czy mogą pojawić się jakieś powikłania po tak długim czasie zaznaczam w szpitalu odesłali mnie do domu powód?nie jest ona na tyle grozna by operować jednak w ciągu dnia boli funkcjonuje normalnie według zaleceń lekarza pracuje chodzę martwię się przepulkina się wchłania gdy leżę jednak gdy wstanę pojawia się

Po pierwsze -nie zajmuję się przepowiadaniem przyszłości i nie jestem w stanie (zwłaszcza bez zbadania Pana) powiedzieć co stanie się z przepukliną jutro ,za tydzień ,za miesiąc , a po drugie- NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż