Problem z erekcją a kontakt z prostytutką

mam problem z erekcją... czy może mieć na to wpływ że jakiś czas temu pod wpływem alkoholu skorzystałem z usługi prostytutki i ona mnie wykorzystała analnie?

Dzień dobry!

Trudne doświadczenie seksualne, nadużycie, zawstydzenie, niepowodzenie czy bycie niezrozumianym przez partnerkę (prostytutkę) może być wydarzeniem na tyle stresującym i niepokojącym, że w konsekwencji emocje te doprowadzą do problemów z erekcją. Z pewnością warto omówić tą sytuacją z psychologiem - co się takiego stało, w jaki sposób do tego doszło, co było dla Pana trudnego w tej sytuacji. Ale też obecne zaburzenia erekcji mogą mieć inne przyczyny (np. zdrowotne, hormonalne, krążeniowe itp.), które należy wykluczyć lub potwierdzić na konsultacji z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!

Witam, zaburzenia erekcji mają różną etiologię, sytuacja, o której Pan pisze może stanowić psychologiczne uwarunkowanie Pana trudności. Sprawa wymaga konsultacji u psychologa -seksuologa. Pozdrawiam