Problem z erekcją i rozmiarem członka u męża a starania o dziecko

Witam. Mamy problem z Mężem. Otóż często podczas współżycia jego członek albo momentalnie maleje z i tak niewielkiego rozmiaru, albo choć Mąż czuje podniecenie jego członek jest totalnie "miękki". Dodaję że jest to młody człowiek i korzystał już kiedyś z usług seksuologa i psychologa co nie przyniosło rezultatów. Co ważne rzadko bo rzadko ale jednak czasami Męża członek osiąga pokaźne rozmiary i potrafi być "twardy" nawet przez cały stosunek! Problem polega na tym, że staramy się o dziecko.

Dzień dobry!

Konieczna jest ponowna konsultacja z seksuologiem, aby odnaleźć przyczynę zaburzeń erekcji, przeanalizowanie dotychczas podjętych metod leczenia i zaproponowanie kolejnych.

Pozdrawiam!