Problem z erekcją i brak zainteresowania seksem

Ciezko sie o tym pisze a jeszcze gorzej zapytac...ale pytam... Od kilku tygodni i nastopilo to praktycznie nagle mam problem z erekcja tzn wszystko na poczatku stosunku jest ok i nagle boom opada i nic noe moge z tym zrobic nawet zabiegi zony nie pomagaja..nigdy nie mialem z tym problemu...dosyc czesto sie masturbowalem gdy zona nie byla w nastroju wiec bylem gotowy praktycznie zawsze ...ale od pewnego czasu spadlo mi wogole zainteresowanie sexem ...poprostu nie czuje podniecenia i checi do sexu

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa i podążać za dalszymi wskazówkami.

Pozdrawiam!