Problem z erekcją u chłopaka

dzień dobry mam pytanie jestem w z moim chłopakiem w łozku on jest bardzo podniecony bo to on zaczyna ale mu nie staje czuje ze jego członek robi sie twardy ale nie na tyle zebybysy mogli sie kochać. ostatnio robilismy gre wstepna i najpierw nie chciał mu stanąć a pozniej powiedział zedoszedł w kilka sekund. co moze być powodem tego . prosze o odpowiedz

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji. Nie wspomina Pani, od jak dawna, ani jak często pojawiają się podobne trudności; czy prowadzą/ prowadzili Państwo dotąd życie seksualne; od jak dawna znacie się Państwo; jak wyglądało dotychczasowe życie seksualne partnera; jak ocenia swoją sprawność seksualną np. podczas masturbacji; jaki jest ogólny stan zdrowia partnera itp.
Możliwe, że są to zaburzenia erekcji na tle napięcia emocjonalnego, stresu - oraz wytrysk przedwczesny.
Należy zgłosić się do lekarza seksuologa lub psychologa seksuologa i podążać za dalszymi wskazówkami.

Pozdrawiam!