Zanik erekcji po włożeniu penisa do pochwy

mam problem z erekcja.przy grze wstepnej stoi a jak wloze go w pochwe to opada.jaka jest tego przyczyna?nadmienie ze bylem u lekarza i nic mi nie jest.zapisal mi tylko viagre.masturbuje sie .moze to jest rzyczyna?

Dzień dobry!

Masturbacja może być przyczyną, jeśli ma charakter nałogowy/ uzależnienia, utrwaliła nietypowe nawyki (niemożliwe do odtworzenia podczas zbliżenia z partnerką) czy była przez całe życie główną i dominująca formą zaspokajania się. Konieczna jest jednak dłuższa osobista rozmowa z seksuologiem, także w kwestii Pana relacji z partnerką, stylu życia seksualnego, ogólnego stanu zdrowia, historii życia itp.

Pozdrawiam!