Problem z gojeniem się rany na stopie

Witam. Mam głęboką ranę na stopie długo mi się nie goi czy można na nią zastosować balsam szostakowskiego i w jaki sposób i czy coś pomoże

Witam,
jezeli jest to rana głeboka to zdecydowanie powinien zobaczyc ja lekarz.
Balsam szostakowskiego-nie zaszkodzi.Nie napisał Pan jak rozległa jest ta rana,czy jest saczaca?czy jest obrzęk?Jezeli nie ma wysieku mozna tez zastosowac Unigel- w zestawie sa również plastry.