Problem z kształtem stolca

Już od kilku miesięcy mam problem z kształtem stolca. Są to pojedyncze kuleczki czasem twarde czasem normalne lub zdarzają się nawet tycie kamyczki. Zawsze towarzyszy mi wysiłek przy wypróżnieniu. Miałam tomografie komputerową brzucha pod koniec 2015 roku z innych powodów, ale nic ze strony układu pokarmowego nie wyszło. Do tego dochodzi uczucie niepełnego wypróżnienia i nie są to na pewno zaparcia, bo wypróżniam się ok 3 razy w tyg. Nie pamiętam już kiedy robiłam normalną kupe. Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje zmienić dietę i zwiększyć ilość spożywane wody niegazowanej. jeżeli nadal będą dolegliwości konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć.