Problem z łupieżem skóry głowy i twarzy

Mam duży łupież ale łuszczy mi się nie tylko skóra na głowie ale także brwi broda policzki. Wymieniałem mydła wymieniałem żele pod prysznic , szampony , nizoral. Zmieniłem dietę rzuciłem palenie nie jadłem wcześniej warzyw i owoców za wiele teraz to podstawa mojej diety wypijam 2 litry wody dziennie włosy myję co drugi dzień mam włosy długości 15-20 cm. Łupież mam już od dłuższego czasu

Jeśli sprawa dotyczy nie tylko głowy, ale też i twarzy, to w grę mogą wchodzić inne choroby. Bez oglądania nie sposób się wypowiedzieć ani doradzić. Proszę pójść do dermatologa, sam Pan sobie nie poradzi.