Problem z miesiączką a ciąża

Miałam w styczniu 2 razy miesiączkę, dokładnie 12 stycznia i 22 stycznia. Niedawno zrobiłam też ciążowy, wyszedł negatywny. Minął już luty, a ja nie dostałam miesiączki nie wiem co robić. Proszę o pomoc na email ewelinakrk1@onet.eu dziękuje

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Wynik testu ciążowego jest wiarygodny po około 2 tygodniach od stosunku. Rozumiem, że wykonała go Pani w takim odstępie czasowym. Wówczas jego wynik należy uznać za wiarygodny co zatem wyklucza ciążę.

Nieregularne miesiączki mogą mieć związek m.in. z zaburzeniami hormonalnymi. Dlatego powinna Pani zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam