Problem z niedowładem lewej stopy
Od urodzenia mam problem z niedowładem lewej stopy, jest ona mniejsza ok 1-2 rozmiary. Ponad to mam rozszczep kręgosłupa skolioze oraz lordoze. Od kilku lat widzę, że stan lewej nogi się pogarsza. Moje nogi po wysilku są jak z waty, słabe łydki, nie mogę stnąć na palcach.Od jakiegoś czasu utykam coraz bardziej. Wizyty u ortopedy nie przynoszą żadnych rezulatów. Dodam, że miałam robiony rezonans mgnetyczny, którego wyniki były pozytywne. Mam 21 lat i bardzo chciałabym wiedzieć co się dzieje.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Trudno to określić bez badania lekarskiego i wyników badań, być może pogłebiają się zmiany w kręgosłupie co powoduje ucisk nerwów i zwiększający się niedowład stopy.