Drętwienie i rozpieranie w pośladku

Od miesiąca odczuwam jakby drętwienie, rozpieranie, dziwne uczucie w lewej części pośladka i pomiedzy nimi, czasem też przechodzi na 2 pośladek i w okolice. Najczęściej podczas chodzenia i podnoszenia nogi, podczas brania prysznica i siadania na toalecie.Czasem trwa to chwile ale też i bardzo długo.Gdy dotykam kości krzyżowej to także się tak dzieje. Mam lordoze i skolioze. Mam 28 lat. Czy to może być od kregosłupa, ucisku na nerwy czy coś poważniejszego?

Szanowny Panie, proszę zgłosić się na konsultację do neurologa i/lub do ortopedy. Najlepiej z wynikiem badania NMR odcinka lędźwiowego kręgosłupa.
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.