O czym świadczy drętwienie ręki i pośladka?
Witam , rok temu miałem problem z kręgosłupem ,byłem wtedy za granicą , udałem się do chiropraktyka ocenił że to mięsień czworoboczny lędźwi naciska na nerw , odczuwałem ból w odcinku lędźwiowym i promieniowanie oraz drętwienie w stopie i pośladku oraz czasem w prawej ręce. Wykonał szereg zabiegów po których nie było poprawy . Po powrocie do pl zrobiłem rezonans odcinka lędźwiowego z którego wynikało ze wszystko jest ok . Seria akupunktury pomogła i lek Trosicam. Problem wrócił proszę o pomoc .

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u ortopedy być może neurologa oraz w Poradni Rehabilitacyjnej.
Pozdrawiam