Problem z oddaniem moczu, ból nerki i odruchy wymiotne

blagam o rade.3 tyg temu bralam cipronex na nerki podraznione zlogami.przeszło ale znów mam powrot teraz nie moge oddac moczu nic mnie nie piecze ale posiew jalowy a w wyniku moczu 30 leukocytow i b.liczne szczawiany wapnia plus pobolewania w okolicach lewej nerki tam gdzie jest zlog.bralam furalgin nie pomogl jest mi niedobrze nie moge jesc mam.odruchy wymiotne.czy to powazna choroba? kreatynina sod potas morfologia usg nerek jest ok.pilnie prosze o rade

Aleksander Ropielewski

Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Niemożność oddania moczu jest zagrożeniem dla nerki, jak i dla życia. Możliwe, że od czasu badania USG doszło do zablokowania przepływu w układzie moczowym przez złogi.