Problem z oddychaniem i ból w klatce piersiowej

Witam tu Adriana,Blagam o pomoc,mam problem z oddychaniem,1 dnia zlapal mnie jakis skurcz w piersiach i rozrywajacy bol nie ustepowal przez kilka dni, Lekarze w Szwecji,tu mieszkam po ogolnych badaniach usg jamy brzusznej,rtg klatki piersiowej niczego zlego nie znalezli,Mija 10 miesiecy nauczylam sie wyciszac strach nie mogac nabrac glebokiego powietrza,wciaz czuje klump w klatce piers,czesto nie moge ziewac!czasem jakby tetno w przeponie zanika,w polsce wykryto mi przepukline tu nie widza nic!

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety bez badania lekarskiego i poszerzonej diagnostyki ciężko coś Pani doradzić, sugeruję konsultację z kardiologiem.
Pozdrawiam