Problem z oddychaniem i kaszel po wyjściu ze szpitala na własne żądanie

Rozpoznanie upojenie alkoholowe RR-120/60 130/70 Badania: Etanol: 210 Ekg : RZM 100/min. Normogram . Zapis w normie Pacjent wypisany na własne żądanie , wbrew zaleceniom lekarza. Sobota o 9,00 rano pogotowie zabrało mnie na oiom mialem wymiotowalem takie cos czarne z krwia. wyszlem ze szpitala na wlasne zadanie ale nie moge palic papieros nie moge sie zaciagnąc i kaszel mam . dziekuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Prawdopodobnie ma Pan krwawienie z wrzodu żołądka. Niemożność palenia wyjdzie Panu na dobre. Powinien się Pan zgłosić do swojego lekarza rodzinnego.