Problem z oddychaniem i zaburzenia rytmu serca

Mam 25 lat. Id okolo 2 tygodni dziwnie mi bije serce,mam uczucie jak by mialo zaraz sie zatrzymac nie mogee spac przez to. Ciagle mo sie beka powietrzem z zoladka i od czasu do czasu musze nabierac powietrza tak wiecwj do pluc.mam tez wrazenie ze jak nabieram powietrza to nie czuje go ze wdycham i ze klatka sie rozszeza.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami rytmu serca. Nie można wykluczyć gastrologicznego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza celem wdrożenia diagnostyki.