Problem z opryszczką na ustach a kuracja Axotretem

Witam, mam problem z opryszczką na ustach. Jakieś 3 lata temu przeszłam kuracje Axotretem, od tamtej pory borykam sie ze stale nawracająca opryszczką. Miesiąc temu robilam badanie krwi i stwierdzono kolejny raz lekka anemie. Biorę Falvit, pije soki z buraków, jem owoce i warzywa i nic. Mam ropne krostki które są 1-2 dni, zejdą i pojawi się 5-6 nowych i tak w kółko. W ciągu miesiąca mam może parę dni bez objawowo. Prosze o pomoc, bo już naprawdę nie wiem co robić. Może to jakaś inna choroba?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.