Nawracająca opryszczka na ustach u 26-latki

Witam, moim problemem jest nawracajaca opryszczka na ustach. 3 lata temu przeszlam kuracje Axotretem, od tej pory borykam sie z bardzo czestymi opryszczkami. Robilam miesiac temu badanie krwi i stwierdzono lekka anemie. Kolejny raz od kiedy skonczylam Axotret. Ostatnio pojawiaja mi sie ropne krostki, ktore sa 1-2 dni lub kilka godzin, znikna i pojawi sie kolejnych 5-6 i tak w kolko. Przez te 3 ostatnie lata ciezko znalezc miesiac ktory byl bez opryszczki. Prosze o pomoc. Co jest ze mna nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy mogą wskazywać na zaburzenia odporności, proponuje udac sie do lekarza immunologa klińicznego.