Problem z pocącymi się dłońmi u 18-letniej osoby

Witam, mam 18 lat. Mam problem z pocącymi się dłońmi. Pocą mi się od bardzo dawna. Pocenie występuje prawie cały czas, bez względu na to czy jestem zestresowany czy nie. Bardzo proszę o pomoc bo już nie daje rady..

Dzień dobry,

Na początku proszę wykluczyć obecność chorób w przebiegu których występuje wzmożone pocenie się dłoni. Następnie warto rozważyć wizytę u lekarza medycyny estetycznej, który wykonać może zabieg z botoxem- ograniczy on wydzielanie potu, natomiast po okresie ok. 6 miesięcy należy go powtórzyć.

Pozdrawiam serdecznie.