Problem z porannym wypróżnieniem

Szanowny Panie Doktorze, Kilka dni temu miałam duży problem z porannym wypróżnieniem.Po kilku dniach ból w okolicy odbytu nie miał, ,,obejrzałam się"w lusterku i zauważyłam zgrubienie w kolorze skóry.Wywnioskowałam, że to hemoroid. Dodam, że nigdy wcześniej nie miałam takich problemów ani z wypróżnieniem ani z hemoroidami. Stosuję korę dębu oraz maść proctohemolan jednak od wczoraj hemoroid krwawi świeżą krwią a dolegliwość bólowa nie mija.Stad moje pytanie czy to minie samoistnie czy też nie?

Prawdopodobnie powstał u Pani zakrzep hemorrhoidalny lub inaczej zakrzep brzeżny. Jesli wypływa z niego krew i skrzepy prawdopdobnie zagoi się szybko. Nie wymaga stosowania żadnych leków czy maści, Pani organizm sam szybko zlikwiduje problem.