Problem z przełykiem a leki ziołowe

DZIEN DOBRY MAM OD TYGODNIA PROBLEM Z PRZELYKIEM TAK JAK BY MIALA TAM COS W SRODKU I UCISKALO MNIE PROBUJE ODKASZLNOSC TO FLEGMA NIEWIELKA ZBIERA SIE OBJAWY NA WIECZOR TO JAK BY MNIE PODDUSZALO JAK PRZY ALERGI MAM JESZCZE KWASNOSC CZUJE W USTAH HCIALAM ZAPYTAC CZY M MOGE PODLECZYC TEN OBJAW ZIOLA HODZI MI BO NIARAZIE NIEPRZEBYWAM W KRAJU

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na chorobę refluksową. Niewykluczone, że nakłada się na nią infekcja dróg oddechowych. Sugeruję wizytę u lekarza, który wdroży właściwe leczenie.