Problem z przyjęciem się szpiku po przeszczepie

Witam z kwietniu tego roku mój wujek miał robiony przeszczep szpiku dawca był brat ( mój tata) w sobote 22 sierpnia czyli 4 miesiące po przeszczepie choroba znowu zaatakowała.... Jak to możliwe ze po takim czasie kiedy uważano ze przeszczep się przyjął wszystkie dotychczasowe badania wychodziły bardzo dobrze, wujek czul się znakomicie o czym świadczył i jego wygląd organizm odrzucił przeszczep od osoby tak blisko spokrewnionej. Czy mój tata może być jeszcze raz dawca. ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez znajomości pełnej dokumentacji medycznej trudno określić przyczynę odrzucenia przeszczepu. O tym czy dojdzie do przeszczepu ponownie zadecyduje lekarz prowadzący.