Praca biurowa po przeszczepie szpiku

Witam, Moje pytanie kieruje do lekarza medycyny pracy . Jestem , po przeszczepie szpiku od dawcy mija w tym roku 3-lata .Mój stan jest stabilny , i czuje się dobrze .Czy lekarz medycyny pracy może mi zakazać pracy chodzi o prace biurowa na stanowisku sekretarka ? Bardzo ,proszę o odpowiedz .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli aktualny stan Pani zdrowia jest dobry, sam fakt, że przebyła Pani przeszczep szpiku nie dyskwalifikuje Pani od pracy w charakterze sekretarki. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą medycyny pracy.

Lek. Izabela Ĺawnicka

Nie ma przeciwwskazań- pod stałą kontrolą lekarską