Problem z przykurczem w nodze

Mam pytanie dotyczace mojego problemu z przykurczem w nodze. Najczesciej jest to lewe podudzie , zaczynaja sie okolo 22.00 i trwaja od 20 do 30 min. Skad sie biora i jak z nimi sobie radzic?

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy mogą wynikać np, z niedoboru magnezu. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.