Problem z różnicą pomiędzy wielkością piersi

Mam 18 lat, od 5 lat moja prawa pierś jest znacznie większa od lewej. Nie dawno zauważyłam, że prawa znów urosła a lewa nie i jest teraz 2 razy większa. Czy mam czekać na naturalne wyrównanie czy też powinnam wziąć sprawy w swoje ręce ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z tego typu problemem nie czekać i udać się do ginekologa celem badania. Bez badania lekarskiego ciężko jest cokolwiek więcej powiedzieć.