Czy to mikrozwapnienia piersi?
Witam mam 25 lat i po badaniu mammograficznym rozpoznano u mnie mikrozwapnienia typu 5 w lewej piersi. Jest prawie rozmiar większa od prawej piersi. I jest "zaatakowana" cała lewa pierś i węzły chłonne też. Jeszcze nie mam wyników z biopsji. Ale czy mam czym się martwić? Bo niby to wygląda na zapalenie piersi a mam mikrozwapnienia typu 5... Czy mam powody do niepokoju?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Przebieg badania mammograficznego
Witam serdecznie,
Na podstawie opisu w Pani pytaniu, ciężko cokolwiek powiedzieć. Proszę poczekać na wyniki biopsji i wówczas udać się do lekarza prowadzącego celem konsultacji.
Pozdrawiam.