Mikrozwapnienia w piersi

od dwóch lat mam w lewej piersi mikrozwapnienia. na usg wykazało dwa a na mammografi cztery. na początku nic nie bolało ,z czasem pojawiały się powiększone węzły chłonne i znikały i tak przez rok a od 6 miesięcy pojawiał się też ból nie tylko w piersi ale i w lewej ręce .na jakiś miesiąc przestało boleć a teraz od dwóch miesięcy ból pojawia sie niemal codziennie , i jak zaboli to raz a porządnie i tak się powtarza sytuacja bólowa kilka razy na dzień.

Bardziej prawdopodobne wydaje się powiązanie tych dolegliwości z kręgosłupem szyjnym, zmianami zwyrodnieniowymi lub złymi nawykami ułożenia podczas pracy lub wypoczynku. Mało prawdopodobne jest powiązanie tego z piersią.