Problem z rozwojem ciąży w 12. tygodniu

Poste jajo płodowe w 12 tygodniu ciąży W 6 tygodniu lekarz przepisał luteinę Jaka mogła być przyczyna ze dziecko się nie rozwinęło Dwie ciaze normalnie się rozwijały A z 3 tak było

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Obecnie nie można stwierdzić przyczyny. Być może były jakieś czynniki, które uniemożliwiły rozwój płodu. Przykładowo mogły wystąpić przyczyny chromosomalne, jakieś zaburzenia w układzie odpornościowym ale wszystko to są nie potwierdzone możliwości występowania pustego jaja płodowego.