Problem z suchą, łuszcząca się i zaczerwienioną skórą na czole

Dobry wieczór.Mam problem z suchą skórą na czole. Jest sucha łuszcząca się i w tych miejscach zaczerwieniona. Co tym zrobić?

Nie podała Pani informacji czy wykonywane były jakieś zabiegi, ekspozycja na czynnikki drażniące (mróź, słońce), jeśli stan niepokojący Panią będzie się utrzymywał polecam wizytę u dermatologa.