Jak radzić sobie z bardzo suchą skórą?

Mam bardzo suchą skórę. Pomimo stosowania kremów nawilżających moja skóra po każdorazowym kontakcie z wodą znowu staje się sucha szorsta i pomarszczona towarzyszy temu uczucie ściągania chciałam zaznaczyc że na czole nosie i brodzie często pojawiają mi się wypryski oraz wągry na nosie moja skóra jest bardzo pomarszczona po każdym kontakcie z wodą i kremy nawilżające nie wiele pomagają

Dzień dobry.Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa i lekarza medycyny estetycznej. Po badaniu i obejrzeniu stanu skóry lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Nie wiemy też jak Pani pielęgnuje na co dzień swoją skórę?
Bardzo pomocne przy suchej skórze są zabiegi peelingów medycznych lub peeling kawitacyjny.

Przy suchej, odwodnionej skórze bardzo często stosowane są zabiegi mezoterapii igłowej http://medestetica.com.pl/mezoterapia-iglowa1