Problem z uśnięciem u 20-tygodniowej córki

Moja 20 tygodniowa córka mało śpi w dzień (ok 1,5 - 2godz czasem uda sie do 3) ale ciężko jej jest usnąć. w nocy często budzi się i nie raz jeśli nie dostanie piersi to jest wielki krzyk. Karmię wyłącznie piersią, mamy swój rytuał przed pójściem spać i z tym nie ma problemu. Często też ostatnio zaczęła płakać/marudzić czasem postękiwać. Kupki robi co 3-4 dni,puszcza bąki. Jest bardzo ruchliwym niemowlęciem, wszystko ją interesuje.Czy powinnam się niepokoić?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u pediatry. Po zbadaniu dziecka będzie można powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam.