Problemy z wypróżnianiem się u 3-tygodniowej córki

Witam, Moja córeczka ma niecałe 3 tygodnie. Od 3 dni nie śpi przez cały dzień i płacze, marudzi, bo nie może zrobić kupki, dopiero po kilku godzinach robi jedną dużą i w końcu zasypia. Masuje jej brzuszek przez cały dzień, daje kropelki na kolki i to nie pomaga. Karmię ją piersią. Jem same lekko strawne rzeczy (gotowany drób, gotowana szynka z kurczaka, razowe pieczywo, nie jem słodyczy, przestałam pić mleko i jego przetfory) i pije jeszcze więcej wody i nic.. W jaki sposób moge jej pomóc ?

Aleksander Ropielewski

Tego typu problemy u małych dzieci wynikają najczęściej z niedojrzałości przewodu pokarmowego. Poza masowaniem brzucha może Pani spróbować przykładać ciepły termofor. Jeżeli objawy będą się dalej utrzymywać bądź nasilać sugeruję wizytę u pediatry.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Witam. Jeśli dotychczasowe zabiegi nie przynoszą spodziewanych rezultatów wskazany jest kontakt z pediatrą który przeprowadzi bezpośrednie badanie.