Kolki, ból brzucha i problemy z wypróżnianiem u 7-tygodniowej córki

Moja 7 tyg córka miewa kolki, jest karmiona piersią może powinnam kupic herbatkę z kopru i jej podawać. Ja sama piję z kopru oraz rumianek ale ją nadal boli brzuszek, ma problemy w wypróznianiem i może dlatego bo kiedy kladę ja na brzuszku bardzo gazuje.

Droga Mamo,
radziłabym na 2 dni przejść na dietę próbną bez produktów, które mogłyby działać drażniąco na maluszka. Przykładowo:

śniadanie: grahamka skropiona oliwą + pieczony indyk + ogórek kiszony
II śniadanie: jabłko pieczone + cynamon
obiad: gotowana marchewka, ziemniaki + pieczony kurczak
podwieczorek: grahamka + powidła śliwkowe
kolacja: zupa krem z dyni z ryżem

Jeśli po tego typu dniach będzie lepiej to warto przejść na dietę bezmleczną, ale konieczne jest wstawienie zamienników mlecznych, np. mleka owsianego, ryżowego itd.

Pozdrawiam
http://food-diet.pl/