Problemy ze snem u tygodniowego dziecka

Mój synuś dziś kończy tydzień i od samego porodu nie przespal ani jednej nocy za każdym razem jest płacz, brzuszek ma nadety bardzo czesto oddaje gazy co chwile do słownie wtedy podwija nóżki i widać że go bardzo boli mniej więcej trwa to ok 5 godzin a w dzień jakby dziecka nie było caly czas śpi

Aleksander Ropielewski

Wynika to z niedojrzałości przewodu pokarmowego. Pomóc mogą masaże i przykładanie ciepłego termoforu. Gdyby to nie pomogło warto rozważyć podawanie leków osłonowych które zapewnią prawidłową florę bakteryjną.