Co mogą znaczyć te dolegliwości u mojego synka?

Mój syn ma 2 miesiące, karmie piersią, odstawiam całkowicie mleko i produkty z nim związane, podajemy delicol oraz sam simbex oraz biogaje. Mały nadal się prezy przy posiłku lub zaraz po mim, Ma problemy z oddawaniem gazów, a na usg brzuszka wyszło że jest zagaxowany. Robimy masaże, rowerek a mimo to jest ciągle zagazowany i ma problemy ze snem, często się budzi, prezy nóżki i płacze. Dodam że jest tak dzień i noc. Co to może być?

Wynika to po prostu z niedojrzałości przewodu pokarmowego lub niewłaściwej techniki karmienia. Nabiał może Pani włączyć do swojej diety, nie sądzę aby miało to jakiekolwiek znaczenie na tym etapie. Nie podejrzewam alergii na bmk.