Co zrobić, jeśli 3-tygodniowe dziecko od dwóch dni nie wypróżniało się?

Witam nasz 3 tygodniowy maluszek od 2 dni nie robi kupki strasznie się napina chcielibyśmy mu jakoś pomóc herbatka koperkowa nie pomaga. Wczoraj byliśmy u pediatry ale powiedziała "dużo poić"

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę podawać dziecku dużo płynów tak jak zalecił pediatra. Mogą też Państwo próbować masować brzuszek dziecka. Jeśli nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów, sugeruję ponowną konsultację z lekarzem pediatrą.