Problem z utrzymaniem wzwodu przez dłuższy czas

Mam problem z utrzymaniem przez dłuszy czas wzwodu. czy to morze być przyczyna przepukliny na 4 i5 kręgu będe operowany czy to coś pomorze. Ogólne rozpoznanie: Rwa kulszowa obustronna M 54 Przepuklina jądra miażdzystego L4-L5 Na poziomach Th 12 do L3 cech wypukliny krążka międzykręgowego oraz cech pjm nie stwierdza się. Na poziomie L3-L4 zmiany zwyrodnieniowe o typie bulging z nieznacznym uciskiem przedniej powierzchni worka oponowego

Zmiany opisane w poście mogą mieć wpływ na sprawność seksualną. Bliższych informacji może Pan oczekiwać od lekarza kierującego na zabieg lub wykonującego go.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com