Problem z wrastającym paznokciem

Witam mam problem gdyż o roku borykam się ze wzrastającym paznokciem raz już byłem u chirurga i oczyścił palec ale po pewnym czasie znów nast nawrót , niedawno z poszedłem kolejny raz wyczyścił ale dalej jest stan zapalny i z drugiej strony się wzrósł w tkankę . A powiedział mi ze to jest jakaś infekcja i on może tylko wyczyścić lub usunąć paznokcia. Co mam robić udać się do podologa, czy do gabinetu kosmetycznego na korekcje i klamrę wzrastającego paznokcia . Za odpowiedz z góry dziękuje .

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym w pierwszej kolejności skonsultować się z podologiem.
Pozdrawiam