Przewlekłe problemy z wrastającymi paznokciami u stóp

Wrastające paznokcie mam problem z wrastającymi paznokciami , wizyty u podologa są cholernie bolesne , a po oczyszczaniu ran ledwo stoję na nogach , chodzę z palcami uniesionymi ku górze , czy te wizyty przyniosą skutek? może lepiej zdjąć chirurgicznie te paznokcie ...

Witam. Zdjęcie paznokcia niewiele pomoże. Trzeba resekować klinowo fragment paznokcia wraz z macierzą. Efekty są doskonałe, jednak mało kto w Polsce tak to leczy. W razie czego zapraszam.