Problem z wydalaniem kału po porodzie

Mam problem jestem 5 msc po porodzie i mam problem z wydalaniem kału robie to raz na tydzień do tego boli mnie brzuch z prawej strony i mam gazy w dodatku strasznie tyje zwłaszcza brzuch .miałam tez tak po 1 ciąży i to sie tak utrzymuje od 4 lat a po drugim porodzie mam jeszcze gorzej nie wiem co mam z tym zrobić .?pomocyy

Piotr Pilarski

Nie musi to być związane z porodem a z nieprawidłowym odżywianiem. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego aby wykluczyć inne przyczyny.

Pozdrawiam.