Problem z wypróżnianiem u 1,5-miesięcznego dziecka

Witam mam 1,5miesięcznego synka jest karmiony nan pro ha 1. Synek tak od 10 dnia życia caly czas tak cisnie i nieraz sie prerzy a nawet zaplecze przy tym odchodzą gazy,kupka pojawia sie po czasie i na chwile jest spokój a pozniej znowu to samo nawet jak spi i przez to sie często budzi, podawalam mu do końca dicoflor po 3 krople dwa razy dziennie ale robi tak dalej cisnie.prosze powiedziec dlaczego tak jest i czy mozna temu jakos za radzic czy to jest normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Sądzę, że konieczne jest wykonanie konsultacji przez lekarza gastroenterologa dziecięcego.