Problem z zasypianiem i nerwowe reakcje u 22-miesięcznego dziecka

Witam,jestem mama 22 miesięcznie Matyldy...Matylda od początku była bardzo wrażliwa na wszelkie bodźce- bardzo dużo krzyczała, płakała, jest i była bardzo niecierpliwa...niedawno miałam wrażenie ,ze jest trochę lepiej i, ze sytacja jest w miarę opanowana, ale 2 tygodnie temu odrzuciła(z powodu wygotowania i stracenie "smaku") smoczka i zaczął się ogromny problem z zasypianiem i bardzo nerwowymi reakcjami na wszelkie próby korekty jej negatywnych zachowan- krzyczy, rzuca sie na podłoge itp..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy mają u dziecka aż tak duże nasilenie, warto pomyśleć o konsultacji neurologicznej oraz ew. psychologicznej.