Problem z zatokami i silny ból głowy

Witam. Zwracam się do państwa, bo mam problem z zatokami. Od 2 miesięcy odczuwam straszny bol głowy z prawego boku. Bol jest pulsacyjny i promieniuje na zęby, policzek i gardło. Bez problemu mogę oczyszczać nos z zbierającej się ropy wiec z tym nie mam tylko problemu. Bol przeważnie mam na wieczór, ale to już jest niedotrzymania. Biorę leki przeciwbólowe oraz synu-fast, ale nic nie pomaga mi to. Jestem po splemectomi . A pytanie mam takie : Czy jest jakiś dobry lek na to by uniknąć punkcji ?

Aleksander Ropielewski

Nie ma takiego leku. Sugeruję kontakt z laryngologiem i wykonanie zabiegu operacyjnego oczyszczenia zatok lub poszerzenia kompleksu ujściowo przewodowego.